Jakich kosmetyków używać?

Mamy doradzają mamom

Mamy testują kosmetyki

Jako Mama masz bardzo dużo codziennych obowiązków. Dbasz o Maluszka najlepiej jak tylko potrafisz i robisz to świetnie! A kto zadba o Twoje potrzeby? My! Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego Klubu Beauty Mam – Klubu Pięknych Mam, nie tylko ciałem, ale też całym mamowym serduchem! <3 Oddajemy Wam tę stronę oraz nasz Klub Beauty Mam na facebooku, abyście mogły się dzielić i wymieniać swoim doświadczeniem – w temacie pielęgnacji naszych kochanych maluszków, ale też Was samych. W tym, w zasadzie już przedświątecznym czasie, oddajemy Was w ręce firmy Barwa cosmetics, która proponuje przetestowanie produktów BEBI. Mamy dla Was aż 30 zestawów, w których skład wchodzą: Delikatne mydełko toaletowe dla niemowląt i dzieci, Płatki mydlane do prania oraz Płyn do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej. Poniżej zobaczycie szczegóły. Są to niezwykle delikatne i łagodne produkty dla skóry dziecka, ale też Mamy! Pranie i mycie w nich to czysta przyjemność!

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Dla Mam, które zakwalifikują się do testowania, mamy dodatkowy KONKURS. A w nim do wygrania kolejne kosmetyki!

Płatki mydlane Bebi to w 100% produkt naturalny i hipoalergiczny przeznaczony do prania pieluszek oraz ubranek niemowlęcych i dziecięcych.

Chcesz testować kosmetyki? Zobacz, jakie to proste!

Dołącz do naszego klubu na facebooku – Klub Beauty Mam

co testujemy w tym miesiącu

DELIKATNE MYDEŁKO TOALETOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI BEBI 100 G

Bebi to wyjątkowo łagodne mydełko polecane do codziennej pielęgnacji bardzo delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Zawiera wyciąg z kwiatu rumianku, który łagodzi podrażnienia i chroni skórę przed wysuszeniem. Nie zawiera barwników. Polecane także dla dorosłych o szczególnie wrażliwej i suchej skórze.

PŁATKI MYDLANE DO PRANIA BEBI 200 G

Płatki mydlane Bebi to w 100% produkt naturalny i hipoalergiczny przeznaczony do prania pieluszek oraz ubranek niemowlęcych i dziecięcych. Polecany jest także do prania bielizny osobistej i ubrań z delikatnych tkanin jak: wełna, len, jedwab. Płatki mydlane są bardzo łagodne dla szczególnie wrażliwej skóry niemowląt, dzieci czy dorosłych.

Nie zawierają:  alergenów, detergentów, enzymów, barwników, kompozycji zapachowej i składników pochodzenia zwierzęcego.

BEBI PŁYN DO PRANIA PIELUSZEK I BIELIZNY NIEMOWLĘCEJ 1L

Skuteczny i wydajny w użyciu płyn przeznaczony do prania pieluszek bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych. Można w nim prać zarówno bieliznę białą jak i kolorową. Płyn zachowuje swoje wysokie właściwości piorące w praniu ręcznym, a także w pralkach wirnikowych i automatycznych. Produkt zawiera naturalne mydło, bardzo dobrze się wpłukuje pozostawiając tkaniny miękkie i delikatne w dotyku.

Formularz kontaktowy

    Pełna treść zgody

    „Podanie Państwa danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne ale jest niezbędne do świadczenia przez Iguana Koncept Anna Kuliberda z siedzibą w Warszawie (03-290), przy ul. Podłużnej 30h/4 usług polegających na prowadzeniu konta na zasadach określonych w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną w Portalu www.mamy-mamom.pl oraz innych usług wskazanych w Regulaminie w ramach Portalu www.mamy-mamom.pl, z których korzysta podmiot danych. Konsekwencją niepodania w/wym. danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia przez Iguana Koncept Anna Kuliberda w/wym. usług o ile podanie danych jest niezbędne do ich świadczenia. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    fb